UBM Poland - Technik Elektryk

Data: 5 mar 2024

Lokalizacja: Nysa, PL

Firma: Umicore

Umicore

Redukujemy emisję spalin. Nadajemy nowe życie zużytym metalom. Napędzamy samochody przyszłości. Jesteśmy międzynarodową grupą materiałową i technologiczną. Dzięki specjalistycznej wiedzy dostarczamy naszym klientom produkty i rozwiązania, które są niezbędne w ich codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć pozycję absolutnego lidera w produkcji materiałów stosowanych w ekologicznym transporcie i recyklingu oraz by przekształcić nasze podejście do kwestii zrównoważonego rozwoju w jeszcze większą przewagę konkurencyjną. Z ambicjami takimi jak te, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Rechargeable Battery Materials

Ciągle się rozwijamy. Materiały Umicore stosowane w bateriach dają ludziom poczucie autonomii i umożliwiają łączność. Jesteśmy pionierem w dziedzinie produkcji materiałów, które zwiększają zasięg i wydajność pojazdów elektrycznych. Nasze materiały zapewniają też dłuższą żywotność bateriom używanym w przenośnych urządzeniach elektronicznych. Chcąc umożliwić naszym klientom produkcję jeszcze bardziej wydajnych baterii, nie możemy stać w miejscu. Ciągle musimy odnajdywać nowe sposoby funkcjonowania, odkrywać nowe rozwiązania i pracować nad nowymi pomysłami. To wszystko czeka na Ciebie w Umicore.

Zakres obowiązków

•    Utrzymanie maszyn w produkcji ciągłej – praca w systemie zmianowym
•    wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
•    Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
•    Pomiary parametrów procesów technologicznych
•    Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej
•    Optymalizację czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych
•    Obsługę narzędzi/maszyn konwencjonalnych (wiertarki, szlifierki, itp)
•    Tworzenie instrukcji pracy oraz pozostałych procedur
•    Raportowanie wykonanych zleceń

Nasze oczekiwania

•    Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
•    Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze elektryki/ pneumatyki/ automatyki oraz układów sterowania
•    Znajomość techniki napędowej / silniki elektryczne falowniki
•    Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym
•    Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
•    Znajomość pakietu MS Office
•    Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz podstawy rysunku technicznego
•    Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
•    Mile widziana znajomość języka angielskiego

Co oferujemy

•    Stabilne zatrudnienie- umowa o pracę
•    Bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dopłata do posiłków, Pracowniczy Plan Emerytalny w całości finansowany przez pracodawcę, karta sportowa)
•    Czynny udział w projekcie greenfield – pierwsza w Europie fabryka materiałów katodowych
•    Praca w międzynarodowej firmie
•    Szkolenia podnoszące kwalifikacje

Dążymy do wytyczania nowych kierunków, nie tylko dla naszych klientów, lecz także dla naszych pracowników. Właśnie dlatego mamy na celu stworzenie środowiska opartego na współpracy – takiego, w którym każdy z nas może odnieść sukces. Chcemy tworzyć kulturę wspierającą wymianę idei, rozwój kompetencji i ścieżek kariery. Nasza pozycja lidera oznacza także pewność, że będziemy doceniać Twój wkład m.in. poprzez konkurencyjne zarobki oraz pakiet benefitów. Mając takie możliwości, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Jeśli nasze materiały do baterii mogą poprawić zasięg samochodów elektrycznych, WYOBRAŹ SOBIE, CO TY MOŻESZ ZROBIĆ?