UBM Poland - Lider Zmiany Produkcyjnej

Data: 22 kwi 2024

Lokalizacja: Nysa, PL

Firma: Umicore

Umicore

Redukujemy emisję spalin. Nadajemy nowe życie zużytym metalom. Napędzamy samochody przyszłości. Jesteśmy międzynarodową grupą materiałową i technologiczną. Dzięki specjalistycznej wiedzy dostarczamy naszym klientom produkty i rozwiązania, które są niezbędne w ich codziennym życiu. Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć pozycję absolutnego lidera w produkcji materiałów stosowanych w ekologicznym transporcie i recyklingu oraz by przekształcić nasze podejście do kwestii zrównoważonego rozwoju w jeszcze większą przewagę konkurencyjną. Z ambicjami takimi jak te, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Rechargeable Battery Materials

Ciągle się rozwijamy. Materiały Umicore stosowane w bateriach dają ludziom poczucie autonomii i umożliwiają łączność. Jesteśmy pionierem w dziedzinie produkcji materiałów, które zwiększają zasięg i wydajność pojazdów elektrycznych. Nasze materiały zapewniają też dłuższą żywotność bateriom używanym w przenośnych urządzeniach elektronicznych. Chcąc umożliwić naszym klientom produkcję jeszcze bardziej wydajnych baterii, nie możemy stać w miejscu. Ciągle musimy odnajdywać nowe sposoby funkcjonowania, odkrywać nowe rozwiązania i pracować nad nowymi pomysłami. To wszystko czeka na Ciebie w Umicore.

Zakres obowiązków

•    Koordynowanie działań zespołu produkcyjnego w obrębie zmiany produkcyjnej mających na celu wspieranie procesu czyszczenia, testów i walidacji linii produkcyjnych podczas zmiany dziennej
•    Zapewnienie nadzoru nad zaplanowanymi aktywnościami przebiegającymi w obrębie 2 i 3 zmiany, mających na celu przygotowanie linii produkcyjnej do procesu testów i walidacji
•    Przygotowanie i Zatwierdzanie pozwoleń na pracę w ramach pierwszego zatwierdzenia
•    Raportowanie przebiegu zmiany produkcyjnej, nadzór nad dokumentacją procesową oraz codziennymi kontrolami
•    Monitoring transakcji w systemie SAP w całym obszarze produkcyjnym
•    Nadzór nad utrzymaniem porządku i czystości obszaru produkcyjnego zgodnie z założeniami programu ROCE (5S, Zero Zapylenia oraz Zapobieganiu Zanieczyszczeniom)
•    Koordynacja pracy firm zewnętrznych wspierających proces czyszczenia

Nasze oczekiwania

Wymagania funkcjonalne  (wykształcenie, lata doświadczenia w różnych dziedzinach, umiejętności techniczne)
•    Dobre zrozumienie wytycznych EHS dotyczących systemu pozwoleń na pracę, LOTO, prac w przestrzeni zamkniętej oraz prac z pracownikami firm zewnętrznych
•    Zaangażowanie oraz zdecydowanie w podjętych inicjatywach dotyczących procesu przygotowania do masowej produkcji
•    Doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu zespołu pracowników
•    Umiejętności określania priorytetów dla powierzonych zadań

Umiejętności personalne  (kompetencje behawioralne)
•    Dyspozycyjność do pracy w zmieniających się warunkach i umiejętności szybkiego dostosowywania się do sytuacji
•    Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych, oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
•    Bardzo dobre zdolności interpersonalne i komunikacyjne

Co oferujemy

Dążymy do wytyczania nowych kierunków, nie tylko dla naszych klientów, lecz także dla naszych pracowników. Właśnie dlatego mamy na celu stworzenie środowiska opartego na współpracy – takiego, w którym każdy z nas może odnieść sukces. Chcemy tworzyć kulturę wspierającą wymianę idei, rozwój kompetencji i ścieżek kariery. Nasza pozycja lidera oznacza także pewność, że będziemy doceniać Twój wkład m.in. poprzez konkurencyjne zarobki oraz pakiet benefitów. Mając takie możliwości, wyobraź sobie, co Ty możesz zrobić?

Jeśli nasze materiały do baterii mogą poprawić zasięg samochodów elektrycznych, WYOBRAŹ SOBIE, CO TY MOŻESZ ZROBIĆ?